Θέση εργασίας από Βιομηχανική Εταιρεία στην Ξάνθη

Βιομηχανική εταιρεία στην περιοχή της Ξάνθης επιθυμεί να προσλάβει

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πληροφορική – Προγραμματιστές

IT Support (Hardware & Δίκτυα)

Απαραίτητα Προσόντα

·        Πτυχίο Πληροφορικής ΑΕΙ / ΤΕΙ ή αντίστοιχης Ιδ. σχολής

·        Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

·         Άριστη γνώση σε επισκευές/αναβαθμίσεις Η/Υ

·        Εμπειρία σε προϊόντα και τεχνολογίες NETWORKING (TCP/IP, VLAN, Firewall, MTCNA κ.α.) και TELECOMS

·        Γνώση MSSQL SERVER, ACTIVE DIRECTORY, Domain Controller, πολιτικές ασφάλειας, C#

·        Καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων MS Windows (2012-2016)

·        Άριστη γνώση και χρήση όλων των εφαρμογών MICROSOFT (word-excel-power point κτλ)

·        Καλή γνώση, χρήση Pivot table και ανάλυση στοιχείων

 Επιπρόσθετα προσόντα

·        Άριστη γνώση Αγγλικών

Παροχές

·        Πλήρης απασχόληση

·        Προοπτικές εξέλιξης

·        Ανταγωνιστικές αποδοχές

·         Άριστο περιβάλλον εργασίας